دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری دومین جلسه ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه در تاریخ 10 خرداد ماه 1393

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۱۲/۱ | 
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: دومین جلسه کمیته فنی ملزومات  و تجهیزات پزشکی دانشگاه روز شنبه 10 خرداد ماه 1393 با حضور دکتر حاجی میر اسماعیل رئیس دانشگاه و اعضای کمیته در سالن شورای طبقه ششم  ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.
دومین جلسه کمیته ملزومات و تجهیزات پزشکی با حضور رئیس دانشگاه به عنوان رئیس کمیته و  6 نفر بعنوان اعضای اصلی از جمله، معاون غذا و دارو بعنوان دبیر جلسه، معاون درمان،  معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه و 3 نفر از اعضای هیئت علمی ( متخصصصین چشم، ارتوپدی وقلب) برگزار گردید.
در این جلسه مشکلات مراکز تابعه که به دانشگاه منعکس شده بود، مطرح و مقرر شد راهکارهای پیشنهادی به صورت مکتوب به مراکز اعلام شود. همچنین مصوب گردید، داروخانه همه مراکز تا پایان شهریور ماه به هلدینگ معاونت غذا و دارو متصل شوند و دامنه اختیارات کمیته ملزومات و تجهیزات پزشکی مراکز مشخص و به آنها ابلاغ گردد.
همچنین در این نشست درخصوص بازدیدهای صورت گرفته از مراکز و نظارت بر نحوه اجرای تحول نظام سلامت،بحث و تبادل نظر شد و نتایج این بازدیدها مثبت ارزیابی شد ، چنانکه در اکثر مراکز اجرای این طرح روند خوبی داشته و در خصوص مشکلات مشاهده شده نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.
در این جلسه ، مقرر شد، نام کاربری و پسورد جهت دسترسی به سایت اداره کل تجهیزات پزشکی به منظور اخذ قیمتهای بروز تجهیزات و ملزومات پزشکی اطلاعیه ها وسایر موارد از طریق رؤسای بیمارستان در اختیار مسؤل تجهیزات پزشکی بیمارستان قرار گیرد.
دکترحاجی میر اسماعیل رئیس دانشگاه نیز در این جلسه تأکید نمود :کمیته های بیمارستان فعال تر عمل نمایند و به صورت هفتگی مصوباتشان را به دانشگاه اعلام کنند.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 261 بار   |   دفعات چاپ: 92 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر