دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اجرای طرح تفویض صدور مجوز ورود و ترخیص کالاهای کلاس خطرAوB توسط مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران از تاریخ 8/8/95

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۸/۱۰ | 

با عنایت به تفویض ابلاغی از طرف ریاست سازمان غذا و دارو فرایند صدور مجوز ورود و ترخیص کالاهای با کلاس خطر A و B تجهیزات و ملزومات پزشکی توسط مدیریت تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران از 8 آبان ماه 95 اجرایی گردید. لذا مقتضی است کلیه شرکت های متقاضی جهت ورود و ترخیص اقلام مشمول طبق فرایند ذیل اقدام نمایند:

1-     ابتدا شرکتها در سامانه import.imed.ir  از لینک "درخواست پروانه ساخت تجهیزات" اقدام به درج پروانه موجود می نمایند.

2-     پس از تأیید توسط کارشناس اداره تولید، شرکت در لینک " درخواست تمدید پروانه ساخت" لیستی از پروانه های صادر شده را مشاهده می نماید و قادر به تمدید پروانه می باشد.

3-     در این بخش شرکت می تواند علاوه بر مشاهده اسناد قبلی اقدام به الصاق مدارک جدید نیز نماید.

4-     از آنجاییکه کالاهای ثبت شده کلاس خطر AوB به دانشگاه های منتخب تفویض شده است، شرکت موظف است با توجه به محدوده جغرافیایی محل کارخانه، دانشگاه منتخب را با توجه به جدول زیر انتخاب کند.

5-     پس از ثبت نهایی، کد رهگیری پرونده به شرکت نمایش داده خواهد شد.

6-      در منوی "پروانه ساخت تجهیزات پزشکی" لینک دیگری جهت ثبت آمار تولید موجود می باشد که تکمیل آن جزو الزامات می باشد.

7-     شرکت از طریق کد رهگیری مذکور در بند 5 فوق، قادر به پیگیری الکترونیکی پرونده خود می باشد. لازم به ذکر است که تمدید پروانه ثبت وسایل پزشکی با کلاس خطر CوD همچنان توسط اداره کل تجهیزات پزشکی انجام می شود.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 173 بار   |   دفعات چاپ: 50 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر